Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Żyd z monetą 2018 r.
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Żyd z monetą 2018 r.
500
zł
estymacja: 700-800 zł
Wojciech Rosiński
ilość Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) - Żyd z monetą 2018 r.
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Opis
olej płótno 20 x 31 syg p.d.
Podobne produkty
Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
zwycięska oferta
:
2,900
zł
Jerzy LASSOTA – Akt
akt
3,800
zł
Sobociński (XX w.)
abstrakcja
zwycięska oferta
:
3,500
zł
Tadeusz CHYŁA – Akt z Herbami
akt
4,000
zł