Tadeusz Chyła – Akt zielony

3,500

Akt zielony,

Olej, Płótno,

100×76 cm,

brak syg., Oświadczenie Żony.

Ze zbiorów rodziny artysty.

Obraz publikowany w katalogu wystawy w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu nad Wisła 2017 i oraz w katalogu wystawy w Galerii U w Warszawie 2014 r.

Obraz wystawiany w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu nad Wisła 31 lipca – 1 października  2017 r i w Galerii U  w Warszawie  27.04- 20.05  2014