Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Ludwik Lisowski (1907-1943) – Pejzaż
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Lisowski Ludwik
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Pejzaż
700
zł
estymacja: 800-1100 zł
Ludwik Lisowski
ilość Ludwik Lisowski (1907-1943) - Pejzaż
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Lisowski Ludwik
Opis
olej tektura 24,x5 x 24 syg l.d.
Podobne produkty
Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.
Aukcja 'Miron' Mirosław E. Długosz
4,000
zł
Jerzy Świątkowski – Przeskoczyć Czas, olej, płótno, 2019 r.
farba olejna
6,000
zł
Irena STAWIŃSKA
abstrakcja
2,500
zł
Grzegorz WORPUS BUDZIEJEWSKI – olej na płótnie, 2002/2003 r.
abstrakcja
2,400
zł