Jerzy Lassota – 1 z serii “Obrazy przypadkowe”, olej, płótno,2020 rok

zwycięska oferta: 4,600

Estymacja: 4400-5000 pln

strona artysty: Jerzy Lassota

strony Fundacji Skarbnica Sztuki: Jerzy Lassota

“obrazy przypadkowe” nr 1 z serii, olej, płótno, 70 x 100 cm., 2020 r., syg. p.d.

Najwyższa oferta to: ml

Licytujący czas złożenia oferty Stawka Auto
ml 6 stycznia, 2021 17:25 ********* Auto
m****u 6 stycznia, 2021 17:25 *********
ml 6 stycznia, 2021 17:23 *********
Rozpoczęcie licytacji 6 stycznia, 2021 17:16