Jerzy Lassota – 1 z serii „Obrazy przypadkowe”, olej, płótno,2020 rok

zwycięska oferta: 4,600

Estymacja: 4400-5000 pln

strona artysty: Jerzy Lassota

strony Fundacji Skarbnica Sztuki: Jerzy Lassota

„obrazy przypadkowe” nr 1 z serii, olej, płótno, 70 x 100 cm., 2020 r., syg. p.d.

Najwyższa oferta to: ml

Licytującyczas złożenia ofertyStawkaAuto
ml6 stycznia, 2021 17:25*********Auto
m****u6 stycznia, 2021 17:25*********
ml6 stycznia, 2021 17:23*********
Rozpoczęcie licytacji6 stycznia, 2021 17:16