Józef Sendecki – Autoportret jako Cyganka, olej, płótno

cena wywoławcza: 2,000

estymacja

3000 – 4000 zł

(Wpisz większą lub równą : 2,000 )

Józef Sendecki – Autoportret jako Cyganka, olej, płótno 78 x 56 syg. l.d.