Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
700
zł
estymacja: 800-1000 zł
Wojciech Rosiński
ilość Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) - Portret Żyda 2019
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Opis
olej deska 15 x 19,5 syg. l.d.
Podobne produkty
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
600
zł
Tadeusz CHYŁA – Akt z Herbami
akt
4,000
zł
Irena STAWIŃSKA
abstrakcja
2,500
zł
Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.
Aukcja 'Miron' Mirosław E. Długosz
4,000
zł