Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
700
zł
estymacja: 800-1000 zł
Wojciech Rosiński
ilość Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) - Portret Żyda 2019
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Rosiński Wojciech
Opis
olej deska 15 x 19,5 syg. l.d.
Podobne produkty
Sobociński (XX w.)
abstrakcja
zwycięska oferta
:
3,500
zł
Tadeusz Chyła – Akt zielony
akt
3,500
zł
Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
zwycięska oferta
:
2,900
zł
Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.
Aukcja 'Miron' Mirosław E. Długosz
4,000
zł