Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
akt
/ Zbigniew GRĘZIAK – Akt
akt
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
Zbigniew GRĘZIAK – Akt
3,500
zł
Zbigniew Gręziak
ilość Zbigniew GRĘZIAK - Akt
Dodaj do koszyka
Kategorie:
akt
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
Opis
Akt, Olej, Płótno,
80×130 cm, syg. l.d.,
2020 r,
Ze zbiorów artysty.
Podobne produkty
Józef SENDECKI – Półakt męski
akt
2,500
zł
Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
zwycięska oferta
:
2,900
zł
Stanisław Borysowski (1901-1988) – Pamięć przedmiotów
Aukcje
zwycięska oferta
:
8,850
zł
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
700
zł