Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
akt
/ Jerzy LASSOTA – Akt
akt
,
farba olejna
,
Lassota de Kaliński Jerzy
Jerzy LASSOTA – Akt
3,800
zł
Jerzy Lassota
ilość Jerzy LASSOTA - Akt
Dodaj do koszyka
Kategorie:
akt
,
farba olejna
,
Lassota de Kaliński Jerzy
Opis
Akty, Olej, Płótno,
80×50 cm, syg. z tyłu obrazu, 2016 r,
Ze zbiorów artysty.
Podobne produkty
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
700
zł
Stanisław Borysowski (1901-1988) – Pamięć przedmiotów
Aukcje
zwycięska oferta
:
8,850
zł
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
600
zł
Jerzy Lassota – 1 z serii „Obrazy przypadkowe”, olej, płótno,2020 rok
farba olejna
zwycięska oferta
:
4,600
zł