Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
akt
/ Jerzy LASSOTA – Akt
akt
,
farba olejna
,
Lassota de Kaliński Jerzy
Jerzy LASSOTA – Akt
3,800
zł
Jerzy Lassota
ilość Jerzy LASSOTA - Akt
Dodaj do koszyka
Kategorie:
akt
,
farba olejna
,
Lassota de Kaliński Jerzy
Opis
Akty, Olej, Płótno,
80×50 cm, syg. z tyłu obrazu, 2016 r,
Ze zbiorów artysty.
Podobne produkty
Władysław Popierarczyk (1925-1987) – Kamienie pamięci II
Aukcje
1,200
zł
Sobociński (XX w.)
abstrakcja
zwycięska oferta
:
3,500
zł
Tadeusz CHYŁA – Akt z Herbami
akt
4,000
zł
Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
zwycięska oferta
:
2,900
zł