Zbigniew Kupczyński Dolina milczących kukiełek, 1958 r. olej, płótno

4,300

Estymacja:

5000-5500 zł

Zbigniew Kupczyński Dolina milczących kukiełek, 1958 r. olej, płótno, 102 x 133 cm., syg. p.g.