Tadeusz CHYŁA – Akt z Herbami

4,000

Akt z Herbami,

Olej, Płótno, 90×70 cm,

Oświadczenie żony,

Ze zbiorów rodziny artysty.

Obraz publikowany w katalogu wystaw Polskiej Galerii Sztuki w Sopocie w 2016, oraz w katalogu wystawy w Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu nad Wisła 2017

Obraz wystawiany w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu nad Wisłą 31 lipca – 1 października  2017 r, w Domu Artysty Plastyka w Warszawie 11 08- 23.08 2015  i w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie 23 06- 31 07 2016 r.

Tadeusz Chyła