Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
abstrakcja
/ Irena STAWIŃSKA
abstrakcja
,
farba olejna
,
I aukcja abstrakcja
,
Stawińska Irena
Irena STAWIŃSKA
2,800
zł
ilość Irena STAWIŃSKA
Dodaj do koszyka
Kategorie:
abstrakcja
,
farba olejna
,
I aukcja abstrakcja
,
Stawińska Irena
Opis
Abstrakcja,
olej płótno,
108 x 69 cm., 1966 r.,
syg. p.d.
Podobne produkty
Zbigniew GRĘZIAK – Akt
akt
3,500
zł
Władysław Popierarczyk (1925-1987) – Kamienie pamięci I
Aukcje
1,200
zł
Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
2,000
zł
Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.
Aukcja 'Miron' Mirosław E. Długosz
4,000
zł