Władysław Popielarczyk Matafory V, 1975 r. olej, płótno, 130 x 65 cm., syg. ś.d.
Ecole de Barbakan, farba olejna, Popielarczyk Władysław
Władysław Popielarczyk Matafory V, 1975 r. olej, płótno
5,500zł
Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.
Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl
Kategorie: Ecole de Barbakan, farba olejna, Popielarczyk Władysław