Jerzy Świątkowski – Przeskoczyć Czas, olej, płótno, 2019 r.

cena wywoławcza: 6,000

Estymacja: 7500-8500 pln

(Wpisz większą lub równą : 6,000 )

Jerzy Świątkowski – Przeskoczyć czas, olej, płótno, 135 x 94 cm., syg. l.d., opisany na odwrocie, 2019 r.

Rozpoczęcie licytacji 18 stycznia, 2021 20:00

Może Cię zainteresować…