Jerzy Świątkowski – Przeskoczyć Czas, olej, płótno, 2019 r.

Estymacja: 7500-8500 pln

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Jerzy Świątkowski – Przeskoczyć czas, olej, płótno, 135 x 94 cm., syg. l.d., opisany na odwrocie, 2019 r.

Rozpoczęcie licytacji18 stycznia, 2021 20:00

Możesz lubić także…