Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.

4,000

Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno, 130 x 81 cm., syg. p.d., 1993 r.