Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.

cena wywoławcza: 3,200

Estymacja 4000 – 4500 zł

Mirosław Eugeniusz “Miron” Długosz

(Wpisz większą lub równą : 3,200 )

Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno, 130 x 81 cm., syg. p.d., 1993 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00