Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.

Estymacja 4000 – 4500 zł

Mirosław Eugeniusz „Miron” Długosz

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno, 130 x 81 cm., syg. p.d., 1993 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00