Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 2000 r.

cena wywoławcza: 3,500

Estymacja 4000 – 4500 zł

Mirosław Eugeniusz “Miron” Długosz

(Wpisz większą lub równą : 3,500 )

Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 180 x 89 cm., syg. p.d., 2000 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00