Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 2000 r.

Estymacja 4000 – 4500 zł

Mirosław Eugeniusz „Miron” Długosz

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 180 x 89 cm., syg. p.d., 2000 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00