Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 2000 r.

4,000

Mirosław Miron Długosz – Przeszłość bez przeznaczenia, olej, płótno, 180 x 89 cm., syg. p.d., 2000 r.