Józef SENDECKI – Półakt męski

2,500

Półakt męski, Olej, Płótno, 69×48 cm,

syg. l.d.

Obraz publikowany w katalogu Wystawy w Galerii Fundacji Skarbnicy Sztuki w Warszawie 2019r.

Obraz wystawiany w Teatrze Wielkim w Poznaniu 1965 r, oraz w Galerii Fundacji Skarbnicy Sztuki Warszawie marzec 2019 r.