Waldemar Smolarek The Green Rhapsody, 1967 r. olej, płótno

4,200

Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.

Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl

Waldemar Smolarek The Green Rhapsody, 1967 r. olej, płótno, 100 x 55 cm., syg. p.d.