Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Lisowski Ludwik
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
600
zł
estymacja: 800-1100 zł
Ludwik Lisowski
ilość Ludwik Lisowski (1907-1943) - Martwa natura z filiżanką
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
farba olejna
,
judaica
,
Lisowski Ludwik
Opis
olej tektura 32 x 21 syg l.d
Podobne produkty
Tadeusz CHYŁA – Akt z Herbami
akt
4,000
zł
Jerzy LASSOTA – Akt
akt
3,800
zł
Zbigniew GRĘZIAK – Akt
akt
3,500
zł
Mirosław Miron Długosz – Pomiędzy myślą, a przeznaczeniem, olej, płótno,1993 r.
Aukcja 'Miron' Mirosław E. Długosz
4,000
zł