Józef Sendecki- Kościól franciszkanów Kraków, 1926 r. olej płótno

cena wywoławcza: 1,800

estymacja

2400-3000 zł

(Wpisz większą lub równą : 1,800 )

Józef Sendecki- Kościól franciszkanów Kraków, 1926 r. olej płótno 72 x 52 syg p.d.

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Józef Sendecki
Product Name
malarstwo olejne