Jerzy Lassota de Kaliński Prostokąty malarskie, 2016 r. olej, płótno

2,900

Estymacja:

3400-3600 zł

Jerzy Lassota de Kaliński Prostokąty malarskie, 2016 r. olej, płótno, 61 x 42 cm., syg. na odwrociu