Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
farba olejna
/ Jerzy Świątkowski – Niemoc – olej płótno
farba olejna
,
Świątkowski Jerzy
Jerzy Świątkowski – Niemoc – olej płótno
5,500
zł
ilość Jerzy Świątkowski - Niemoc - olej płótno
Dodaj do koszyka
Kategorie:
farba olejna
,
Świątkowski Jerzy
Opis
Jerzy Świątkowski – Niemoc, olej płótno, 91 x 71 cm., brak syg., opisany na odwrocie
Podobne produkty
Józef SENDECKI – Półakt męski
akt
2,500
zł
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
600
zł
Stanisław Borysowski (1901-1988) – Pamięć przedmiotów
Aukcje
zwycięska oferta
:
8,850
zł
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
700
zł