Jerzy Świątkowski – Niemoc – olej płótno

cena wywoławcza: 5,000

Estymacja: 6800-7500 pln

(Wpisz większą lub równą : 5,000 )

Jerzy Świątkowski – Niemoc, olej płótno, 91 x 71 cm., brak syg., opisany na odwrocie

Rozpoczęcie licytacji 18 stycznia, 2021 20:00

Może Cię zainteresować…