Jerzy Świątkowski – Niemoc – olej płótno

Estymacja: 6800-7500 pln

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Jerzy Świątkowski – Niemoc, olej płótno, 91 x 71 cm., brak syg., opisany na odwrocie

Rozpoczęcie licytacji18 stycznia, 2021 20:00

Możesz lubić także…