Jacek Mieliwodzki Chata olej, płyta, 56 x 42 cm., syg. l.d.
Ecole de Barbakan, farba olejna, Mieliwodzki Jacek
Jacek Mieliwodzki Chata olej, płyta
800zł
Estymacja:
1000-1200 zł
Kategorie: Ecole de Barbakan, farba olejna, Mieliwodzki Jacek
Podobne produkty
Jerzy Lassota – 1 z serii „Obrazy przypadkowe”, olej, płótno,2020 rok
farba olejna zwycięska oferta: 4,600zł