Edward Dwurnik, Kozłówka, 1994 r., olej, płótno dublowane, 43,5 x 31,5 cm., syg.p.d., opisane na odwrocie, nr. (IV)-484
Może spodoba się również…
Jerzy Lassota – 1 z serii „Obrazy przypadkowe”, olej, płótno,2020 rok
farba olejna zwycięska oferta: 4,600zł