Edward Dwurnik, Kozłówka, 1994 r., olej, płótno dublowane

39,000

Edward Dwurnik, Kozłówka, 1994 r., olej, płótno dublowane, 43,5 x 31,5 cm., syg.p.d., opisane na odwrocie, nr. (IV)-484

Może spodoba się również…