Piotr Teodorczyk – Diego – rysunek, promarkery papier, 2021 r.

Rysunek autorstwa Piotra Teodorczyka (Pietrek Rysuje), przedstawiający psa – podopiecznego Stowarzyszenia Uszy do Góry

Aukcja charytatywna, zorganizowana przy okazji Warszawskiego Festiwali Piwa  w ramach akcji Psie Pomaga

Cały przychód z aukcji przeznaczony zostanie na cele statutowe Stowarzyszenia.

A może ADOPTUJESZ DIEGO! Diego – Pies do adopcji

diego pies do adopcji płońsk

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Technika: promarkery na papierze

Format: A4

Oprawa: Tak

Publikacje: Tak

Rysunek powstał w celu promocji adopcji, został wykorzystany na grafice akcji PsiePomaga

O Diego:

cechy psa do adopcji

Rozpoczęcie licytacji 18 października, 2021 20:00