Magdalena Spasowicz – Plac Zamkowy – olej, płótno

3,300

Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.

Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl

Magdalena Spasowicz – Plac Zamkowy – olej, płótno, 54 x 73 cm., syg. p.d.