Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
abstrakcja
/ Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
,
I aukcja abstrakcja
Zbigniew GRĘZIAK
2,000
zł
ilość Zbigniew GRĘZIAK
Dodaj do koszyka
Kategorie:
abstrakcja
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
,
I aukcja abstrakcja
Opis
Strzępy abstrakcji,
olej, płótno, 50 x 65 cm., 2017 r, syg. l.d.,
opisany tył
Podobne produkty
Józef SENDECKI – Półakt męski
akt
2,500
zł
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
600
zł
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Żyd z monetą 2018 r.
Aukcje
500
zł
Zbigniew GRĘZIAK – Akt
akt
4,000
zł