Kazimierz Romuald Naldek Dąbrowski Świnoujście – port rybacki olej, płótno

4,500

Estymacja:

5000-6000 zł

Kazimierz Romuald Naldek Dąbrowski Świnoujście – port rybacki olej, płótno, 80 x 99 cm., syg. p.ś.