Józef Sendecki – Portret kobiety w futrze, olej płótno

cena wywoławcza: 800

estymacja

1200-1600 zł

(Wpisz większą lub równą : 800 )

Józef Sendecki – Portret kobiety w futrze, olej płótno 52 x 40 oświadczenie córki tył