Józef Sendecki – Autoportret jako Doża wenecki, 1936 r.,

cena wywoławcza: 900

estymacja

1400-1800 zł

(Wpisz większą lub równą : 900 )

Józef Sendecki – Autoportret jako Doża wenecki, 1936 r., olej płótno 30 x 21 syg. p.d. opisany z tyłu