Jerzy Lassota de Kaliński W rozkroku, 1988 r. technika własna, olej, płyta, płótno, karton

2,800

Estymacja:

3000-3500 zł

Jerzy Lassota de Kaliński W rozkroku, 1988 r. technika własna, olej, płyta, płótno, karton, 80 x 60 cm., syg. na odwrociu