Sobociński (XX w.)

zwyci─Öska oferta: 3,500

Abstrakcja geometryczna portret m─Öski
olej, płótno,
90 x 60 cm, sygn. l.d

Najwy┼╝sza oferta to: k***a

Licytuj─ůcyczas z┼éo┼╝enia ofertyStawkaAuto
k***a10 lipca, 2020 18:40*********
Rozpocz─Öcie licytacji9 lipca, 2020 23:07

Wy┼Ťlij prywatn─ů wiadomo┼Ť─ç

Imi─Ö:
Wiadomo┼Ť─ç: