Sobociński (XX w.)

zwycięska oferta: 3,500

Abstrakcja geometryczna portret męski
olej, płótno,
90 x 60 cm, sygn. l.d

Najwyższa oferta to: k***a

Licytujący czas złożenia oferty Stawka Auto
k***a 10 lipca, 2020 18:40 *********
Rozpoczęcie licytacji 9 lipca, 2020 23:07