, , , ,

Sobociński (XX w.)

zwycięska oferta: 3,500

Abstrakcja geometryczna portret męski
olej, płótno,
90 x 60 cm, sygn. l.d

Najwyższa oferta to: k***a

Licytującyczas złożenia ofertyStawkaAuto
k***a10 lipca, 2020 18:40*********
Rozpoczęcie licytacji9 lipca, 2020 23:07