, , , ,

Zbigniew GRĘZIAK

zwycięska oferta: 2,900

Dziwna przestrzeń, olej płótno,

100 x 50 cm.,

2017 r,

syg. l d.,

opisany tył

Najwyższa oferta to: h********k

Licytującyczas złożenia ofertyStawkaAuto
h********k10 lipca, 2020 11:03*********Auto
p**********a10 lipca, 2020 11:03*********
h********k10 lipca, 2020 06:26*********
Rozpoczęcie licytacji9 lipca, 2020 23:56