Zbigniew GRĘZIAK

zwycięska oferta: 2,900

Dziwna przestrzeń, olej płótno,

100 x 50 cm.,

2017 r,

syg. l d.,

opisany tył

Najwyższa oferta to: h********k

Licytujący czas złożenia oferty Stawka Auto
h********k 10 lipca, 2020 11:03 ********* Auto
p**********a 10 lipca, 2020 11:03 *********
h********k 10 lipca, 2020 06:26 *********
Rozpoczęcie licytacji 9 lipca, 2020 23:56