Jerzy LASSOTA – Akt formy przedstawiające

2,600

Akty formy przedstawiające,

Olej, Płótno, 80×50 cm,

syg. z tyłu obrazu, 2016 r,

Ze zbiorów artysty.

Obraz publikowany w katalogu artysty w 2018 roku