Jan Wagner vel Soćko Człowiek zagubiony, 1984 r. olej, płótno

4,000

Estymacja:

4500-5000 zł

Jan Wagner vel Soćko Człowiek zagubiony, 1984 r. olej, płótno, 86 x 86 cm., syg. na odwrociu