Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
abstrakcja
/ Irena STAWIŃSKA
abstrakcja
,
farba olejna
,
I aukcja abstrakcja
,
Stawińska Irena
Irena STAWIŃSKA
2,500
zł
ilość Irena STAWIŃSKA
Dodaj do koszyka
Kategorie:
abstrakcja
,
farba olejna
,
I aukcja abstrakcja
,
Stawińska Irena
Opis
Abstrakcja niebieska, olej, płótno,
101 x 86 cm.,
syg. p.d
Podobne produkty
Stanisław ŻURAWSKI – półakt kobiecy
akt
3,000
zł
Wojciech Rosiński ( ur. 1964 r.) – Portret Żyda 2019
Aukcje
700
zł
Tadeusz Chyła – Akt zielony
akt
3,500
zł
Ludwik Lisowski (1907-1943) – Martwa natura z filiżanką
Aukcje
600
zł