,

Aleksandra Jachtoma – olej na płótnie, 2006 r.

17,000

Aleksandra Jachtoma

Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.

Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl

Jachtoma Aleksandra olej płótno 33 x 27 data 22.06.02 sygnowane i datowany na odwrociu

Może spodoba się również…