Władysław Popielarczyk – Widok na Warszawy z praskiej strony – olej, płótno, syg.
farba olejna, Popielarczyk Władysław, Warszawa
Władysław Popielarczyk – Widok na Warszawy z praskiej strony – olej, płótno
2,500zł
Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.
Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl