Władysław Popielarczyk –  Widok na Stare miasto, 1978 r. olej, płótno

3,000

Estymacja: 4000-4500 zł

Władysław Popielarczyk –  Widok na Stare miasto, 1978 r. olej, płótno, 71 x 51,5 cm., syg p.d.