Władysław Popielarczyk –  Widok na Stare miasto, 1978 r. olej, płótno

3,000

Interesują Cię prace tego artysty, ale nie widzisz ich na naszej stronie? Napisz do nas.

Kontakt: Aukcje-Sztuki.pl

Władysław Popielarczyk –  Widok na Stare miasto, 1978 r. olej, płótno, 71 x 51,5 cm., syg p.d.