Jan Naliwajko Kompozycja kolista, 1991 r. olej, technika własna, płótno

5,000

Estymacja:

6000-7000 zł

Jan Naliwajko Kompozycja kolista, 1991 r. olej, technika własna, płótno, 120 cm średnica, syg. ś. d.