Przejdź do treści
Główne menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
tematyka
/
abstrakcja
/ Zbigniew GRĘZIAK
abstrakcja
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
,
I aukcja abstrakcja
Zbigniew GRĘZIAK
2,000
zł
ilość Zbigniew GRĘZIAK
Dodaj do koszyka
Kategorie:
abstrakcja
,
farba olejna
,
Gręziak Zbigniew
,
I aukcja abstrakcja
Opis
Strzępy abstrakcji,
olej, płótno, 50 x 65 cm., 2017 r, syg. l.d.,
opisany tył
Podobne produkty
Władysław Popierarczyk (1925-1987) – Kamienie pamięci I
Aukcje
1,200
zł
Władysław Popierarczyk (1925-1987) – Kamienie pamięci II
Aukcje
1,200
zł
Józef Sendecki – Autoportret II olej na płótnie
aukcja Józef Sendecki
2,200
zł
Józef Sendecki – Lekcja fortepianu, olej płyta
aukcja Józef Sendecki
2,500
zł