Skip to content
Main Menu
Galeria
Aukcje
Logowanie/Rejestracja
BLOG
Kontakt
0
Strona główna
/
technika
/
kredki
/ Andrzej Kurkowski (1927-1994) – Skrzypek na tle miasta, 1966 r.
Aukcje
,
judaica
,
kredki
,
Kurkowski Andrzej
Andrzej Kurkowski (1927-1994) – Skrzypek na tle miasta, 1966 r.
1,000
zł
estymacja: 1100-1400 zł
Andrzej Kurkowski
ilość Andrzej Kurkowski (1927-1994) - Skrzypek na tle miasta, 1966 r.
Dodaj do koszyka
Kategorie:
Aukcje
,
judaica
,
kredki
,
Kurkowski Andrzej
Opis
kredka papier 100 x 70 brak sygnatury
Podobne produkty
Andrzej Bielawski – Nihil Novi Sub Sole 1971 r.
akwaforta
900
zł
Wilk Wilhelm Ossecki – z teki Wilno
aukcja grafik
500
zł
Andrzej Kurkowski – Kurdesz, grafika, papier
Aukcja Andrzej Kurkowski
500
zł
Zdzisław Lachur – z cyklu Getto
aukcja grafik
400
zł