Tadeusz CHYŁA – akt błękitny

3,500

Akt błękity,

Olej, Płótno,

80×55 cm,

Oświadczenie Żony, Ze zbiorów rodziny artysty.

Obraz publikowany w katalogu wystaw Polskiej Galerii Sztuki w Sopocie w 2016, w katalogu wystawy w Domu Artysty Plastyka w Warszawie 2015 oraz w katalogu wystawy Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu nad Wisła 2017

Obraz wystawiany w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu nad Wisła 31 lipca – 1 października 2017 r,
w Domu Artysty Plastyka w Warszawie11. 08 -23.08 2015 i w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie 23 06 -31 07 2016 r