Natalia WITKOWSKA FINCH – Kompozycja II Akt

4,000

Kompozycja II Akt,

Olej, Płótno, 89×73 cm,

Naklejka z wystawy CBWA Warszawa z tyły obrazu.

Obraz wystawiany w CBWA w Warszawie.

(naklejka wystawowa)