Mirosław Miron Długosz – Z cyklu akty, olej, 2010 r.

cena wywoławcza: 2,700

(Wpisz większą lub równą : 2,700 )

Mirosław Miron Długosz – Z cyklu akty, olej, płótno, 73 x 54 cm., syg. l.d., 2010 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00