Mirosław Miron Długosz – Z cyklu akty, olej, 2010 r.

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Mirosław Miron Długosz – Z cyklu akty, olej, płótno, 73 x 54 cm., syg. l.d., 2010 r.

Rozpoczęcie licytacji8 lutego, 2021 20:00