Jerzy Lassota – Wspomnienia ze Świnoujścia, olej, płótno, 1969 r.

4,500

strona artysty: Jerzy Lassota

strony Fundacji Skarbnica Sztuki: Jerzy Lassota

Wspomnienia ze Świnoujścia, olej, płótno, 110 x 140 cm,  1969 r.,  opisany tył