Jerzy Lassota – Wspomnienia ze Świnoujścia, olej, płótno, 1969 r.

Estymacja: 4500-5000 pln

strona artysty: Jerzy Lassota

strony Fundacji Skarbnica Sztuki: Jerzy Lassota

Aukcja zakończona, nie było ofert kupna

Wspomnienia ze Świnoujścia, olej, płótno, 110 x 140 cm,  1969 r.,  opisany tył

Rozpoczęcie licytacji28 grudnia, 2020 20:00

Możesz lubić także…