Kazimierz Romuald Naldek Dąbrowski Portret Bożeny olej, płótno

2,700

Estymacja:

3000-3500 zł

Kazimierz Romuald Naldek Dąbrowski Portret Bożeny olej, płótno, 62 x 47 cm., syg. l.g., opisany na odwrociu