Józef Sendecki – Żydowska ulica w Wilnie, olej płótno

cena wywoławcza: 1,500

estymacja

2200-2700 zł

(Wpisz większą lub równą : 1,500 )

Józef Sendecki – Żydowska ulica w Wilnie, olej płótno 51,5 x 37 syg. l.d. opisany tył