Józef Sendecki- Prima donna, 1930 r. , olej płótno

cena wywoławcza: 2,500

estymacja

3500 – 4500 zł

(Wpisz większą lub równą : 2,500 )

Józef Sendecki- Prima donna, 1930 r. , olej płótno 78,5 x 120 syg. l.d.

Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Józef Sendecki
Product Name
malarstwo olejne