Józef Sendecki – Portret Wojciecha Bogusławskiego, 1945 r. olej, papier

cena wywoławcza: 700

estymacja

1400 – 1800 zł

(Wpisz większą lub równą : 700 )

Józef Sendecki – Portret Wojciecha Bogusławskiego, 1945 r. olej papier 34,5 x 24, 5 syg. p.d.