Józef Sendecki – Portret prof. Leona Wójcikowskiego, 1951 r., olej, płótno

cena wywoławcza: 800

estymacja

1500 – 2000 zł

(Wpisz większą lub równą : 800 )

Józef Sendecki – Portret prof. Leona Wójcikowskiego, 1951 r., olej, płótno 73 x 38 syg. l.d. opisany tył